Energooszczędne okna PCV – innowacyjne i oszczędne okna Poznań

Stolarka okienna dobrej jakości to niemały wydatek, ale bardzo opłacalny. Warto zainwestować w energooszczędne okna PCV. Ten innowacyjny produkt potrafi zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Okna te posiadają wysoką izolację termiczną oraz unikalne parametry techniczne.

Przez okna ucieka z naszego domu od 25% do 40 % ciepła. Inwestycja w energooszczędne okna PCV jest więc dobrym pomysłem. Ten nowoczesny produkt, kosztuje co prawda więcej niż tradycyjne okna, ale jest warty zainteresowania. Cechuje się dużą izolacyjnością termiczną i niskim współczynnikiem przenikania ciepła do wnętrza pomieszczania. Jak wybrać najlepsze okna energooszczędne? Przy zakupie okna głównym kryterium wyboru powinny być parametry okna. Współczynnik przenikania ciepła powinien wynosić nie więcej niż 1, 0.

 

Warto też zadbać o prawidłowy montaż okna. Coraz częściej stosuje się tzw. ciepły montaż trójwarstwowy, który polega na tym, że oprócz standardowej pianki poliuretanowej do uszczelniania dodatkowo jest u używana folia wodoodporna.
Wiodącym miastem w produkcji okien energooszczędnych jest Poznań. Działające w tym mieście firmy zajmują się tutaj nie tylko sprzedażą tego produktu, ale i szybkim i sprawnym montażem. Najwyższej jakości okna i ich fachowy montaż sprawia, że nie możemy narzekać na brak ciepła w naszym domu. Okna energooszczędne ograniczają w naszym domu straty ciepła, dzięki czemu zmniejszamy koszty za ogrzewanie. Warto zatem w nie zainwestować.

Author: masterkey24.pl